Екип
Начало Училището

Екип

                       ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪСТАВ
                       2017/2018 УЧЕБНА ГОДИНА


 
  


Име, презиме, фамилия

Предмет

1.

Величка Иванова Стойчева

История и цивилизация

2.

Дошка Иванова Гаджонова

Английски език/Руски език

3.

Радосвета Георгиева Микова

Човек и природа

4.

Атанас Ангелов Димитров

Френски език

5.

Десислава Руменова Николова

История и цивилизация

6.

Радина Младенова Младенова

История и цивилизация на френски език

7.

Иван Руменов Стоянов

История и цивилизация

8.

Елисавета Минчева Владимирова

Информатика

9.

Емил Христов Иванов

Психолог

10.

Светла Иванова Бенина

Логопед

11.

Златка Татионова Макавеева

БЕЛ

12

Даниела Боянова Миладинова

БЕЛ

13.

Радинка Александрова-Асенова

БЕЛ

14.

Анелия Богданова Еротеева

БЕЛ

15.

Ваня Георгиева Иванова

БЕЛ

16.

Евгения Трайчова Янакиева

БЕЛ

17.

Росица Димитрова Игнатова-Василева

БЕЛ

18.

Рашел Леон Леви

БЕЛ

19.

Даниела Тодорова Ангелова

БЕЛ

20.

Йорданка Илиева Божинова

БЕЛ

21.

Йорданка Добрева Найденова

БЕЛ

22.

Татяна Асенова Попова

БЕЛ

23.

Теменужка Иванова Иванова

Английски език

24.

Елмира Михайлова Любомирова

Английски език

25.

Моника Исмаил Бакри

Английски език

26.

Стоянка Вичева Делибеева

Английски език

27.

Михаил Лучиянов Стоичков

Английски език

28.

Юлияна Василева Петрова

Английски език

29.

Светлана Стойчева Ковачева

Английски език

30.

Силвия Валентинова Аспарухова

Английски език

31.

Евгения Андонова Стойнева

Руски език

32.

Светлана Трайкова Николова

Испански език

33.

Мирослава Евгениева Данчева

Френски език

34.

Катя Пантелеева Крамарска

Френски език

35.

Валентина Илиева Гьошева

Френски език

36.

Райна Тодорова Тренева

Френски език

37.

Деляна Трифомирова Апостолова

Немски език

38.

Наташа Траянова Станчева

Немски език

39.

Емил Славейков Димитров

Немски език

40.

Ивелина Неделчева Стоянова

Немски език

41.

Пламена Димитрова Илчева

Японски език

42.

Захари Иванов Вучев

Японски език

43.

Ивелина Кънчева Куртева

Японски език

44.

Калина Йорданова Йорданова

Японски език

45.

Теодора Христова Станчева

Японски език

46.

Ивелина Красимирова Генкова

Японски език

47.

Жасмина Петрова Тихинова

Китайски език

48.

Тихомир Борисов Коцовски

Китайски/Френски език

49.

Румяна Христова Зандова

Китайски език

50.

Валентин Красимиров Филимонов

Арабски език

51.

Салех Брик

Арабски език

52.

Цветелина Панайотова Борисова

Корейски език

53.

Ася Руменова Антова

Корейски език

54.

Титяна Генчева Крумова

Корейски език

55.

Соня Тонева Връбчева

Математика

56.

Анелия Минчева Ревалска

Математика

57.

Василка Иванова Китанова-Русинчовска

Математика

58.

Нели Райнова Тричкова

Математика

59.

Людмил Мирков Стоянов

Математика

60.

Максимка Василева Костова

Математика

61.

Калинка Нисторова Маркова

Математика

62.

Евгения Чавдарова Александрова

Математика

63.

Поля Иванова Данчовска

Математика

64.

Нина Димитрова Канчева

Математика

65.

Татяна Тодорова Чорни- Петрова

Математика

66.

Еленка Кирилова Миланова

Информатика

67.

Цветана Иванова Стоянова

Информатика

68.

Дияна Миткова Петрушкова

Информатика

69.

Мариана Тодорова Илиева

Информатика

70.

Георги Стилиянов Станев

История и цивилизация

71.

Кирил Стилиянов Станев

История и цивилизация

72.

Петя Иванова Кюркчиева

История и цивилизация

73.

Ивайло Рачев Недков

История и цивилизация

74.

Юлия Андонова Лилова

География и икономика

75.

Вера Величкова Иванова

География и икономика

76.

Росица Моретиева Димитрова

География и икономика

77.

Лазар Петров Павлов

География и икономика на английски език

78.

Лилия Апостолова Желязкова

Философия

Свят и личност

79.

Андрей Людмилов Захариев

Философия

Свят и личност

80.

Петя Трифонова Пенева

Философия

Свят и личност

81.

Катя Тодорова Дечева

Биология и здравно образование

82.

Николай Борисов Тенов

Биология и здравно образование

83.

Рая Василева Петрунова

Биология и здравно образование

84.

Тодорка Генова Колева

Биология и здравно образование на немски език

85.

Валентина Ангелова Николова

Физика и астрономия

86.

Мария Лазарова Трошанова

Физика и астрономия

87.

Диана Георгиева Стоименова

Физика и астрономия

88.

Наташа Борисова Янчева

Химия и опазване на околната среда

89.

Радка Петрова Милушева

Химия и опазване на околната среда

90.

Светлана Стефанова Радева  

Химия и опазване на околната среда

91.

Светла Христова Христова

Музика

92

Корнелия Георгиева Атанасова-Стаменова

Музика

93

Елина Малинова Чонос

Изобразително изукство

94

Владимир Симеонов Георгиев

Изобразително изукство

95.

Венцислав Петров Пенджуров

ФВС

96.

Виктория Стоянова Борисова

ФВС

97.

Георги Стоянов Танев

ФВС

98.

Руслан Георгиев Ковачев

ФВС

99.

Петър Гаврилов Исаев

ФВС

100.

Стефан Руменов Торбов

ФВС

101.

Мария Кирилова Москова

ФВС

102.

Мая Кралева Шаламанова

ДТИ

103.

Петя Христова Галова

Начален учител

104.

Камелия Димитрова Димитрова

Начален учител

105.

Малина Стоянова Димитрова

Начален учител

106.

Евгения Костадинова Бояджиева

Начален учител

107.

Свилена Доброславова Колева

Начален учител

108.

Маргарита Бориславова Савова-Стоянова

Начален учител

109.

Елица Иванова Илийчовска

Начален учител

110.

Красина Миткова Иванова

Начален учител

111.

Петя Цветанова Томова

Начален учител

112.

Добринка Николова Лилова

Начален учител

113.

Рени Бориславова Блажева

Начален учител

114.

Тодорка Иванова Брайкова

Начален учител

115.

Илиана Иванова Георгиева

Начален учител

116.

Ива Георгиева Петрова

Начален учител

117.

Йорданка Николова Хаджийска

Начален учител

118.

Симона Миткова Хаджиева

Начален учител

119.

Мария Стойчева Шондева

Начален учител

120.

Елена Василева Начева

Начален учител

121.

Кристина Василева Василева

Начален учител

122.

Диана Енчева Хусеин

Начален учител

123.

Анета Иванова Туртуманова

Начален учител

124.

Ели Георгиева Войнова

Начален учител

125.

Калинка Борисова Христова

Начален учител

126.

Румяна Георгиева Налджиева

Начален учител

127.

Екатерина Петрова Минголова-Якимова

Начален учител

128.

Лорета Георгиева Петрова

Начален учител

129

Анита Василева Георгиева

Начален учител

130

Минка Петкова Кирилова

Начален учител

131

Елена Руменова Русева

Начален учител

132

Лили Златанова Велкова

Начален учител

133

Маринела Стоева Стоева

Начален учител

134

Таня Илиева Ценкова

Начален учител

135

Иванка Кирилова Миладинова

Начален учител

136

Зоя Недялкова Тодорова

Начален учител

137

Тодорка Георгиева Минева

Начален учител

138

Вася Леонидова Петрова

Начален учител

139

Мария Георгиева Николаева

Начален учител

140

 

 

ЛЕКТОРИ

141

Корали Гурне

Френски език

142

Лиу Пяопин

Китайски език




Travel Turne Tranzito